українська російська англійська
Соціальна ініціатива Президента - системний підхід до житлового будівництва
03.05.2012 | 11:47
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Соціальна ініціатива Президента щодо здешевлення іпотеки запроваджує системний підхід до вирішення одразу кількох проблем. Це, зокрема, питання забезпечення громадян житлом, загального економічного зростання та добудови об’єктів житлового будівництва, завершення яких було зупинене через вплив світової фінансової кризи. Таку думку висловив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України у четвер, 3 травня.

«Будівництво хоч і займає всього 6% у структурі ВВП, однак має потужний мультиплікаційний ефект для розвитку інших галузей. Одне робоче місце у будівництві забезпечує створення 6 робочих місць у суміжних галузях економіки. Це означає, що для нормального розвитку країни повинен бути стабільний попит на продукцію будівництва. Запропоноване Президентом України здешевлення іпотеки для громадян вирішує одразу три проблеми: люди отримують житло, зникають довгобуди, зростає економіка країни», – сказав Анатолій Близнюк.

За його словами, запровадження нової іпотечної програми спиратиметься на вже апробовані механізми.

«Запровадження нової іпотечної програми дозволить забезпечити житлом понад 40 тис. громадян країни. Планується надати біля 30 тис. кредитів, що дозволить залучити в будівельну галузь майже 10 мільярдів гривень», – наголосив керывник Мінрегіону.

 

 

версія для друку