українська російська англійська
Микола Азаров: Ми повинні зберегти Україну як безпечну країну
03.05.2012 | 11:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Ми всі разом повинні зберегти Україну як країну  спокою, безпеки і суспільної стабільності. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 3 травня 2012 року, додавши, що події в Дніпропетровську змушують зробити дуже серйозні і нові для незалежної України висновки.

Прем’єр-міністр зазначив, що в кінцевому підсумку мішень терористів завжди – все суспільство.

«Тому всі здорові сили суспільстваз його державними і недержавними інститутами - політики і громадяни, повинні консолідуватися навколо простої ідеї: «Ми всі разом повинні зберегти Україну як країну  спокою, безпеки і суспільної стабільності», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду зазначив, що трагічні події з особливою гостротою виявляють, якою цінністю є стабільне, безпечне суспільство.

Події в Дніпропетровську змушують зробити серйозний висновок: на жаль, Україна, як і багато інших країн світу, може стати мішенню для ворогів суспільства.

«Такий виклик державі безумовно буде жорстко покараний. Правоохоронці працюють, і результат обов’язково буде. І хто б не стояв за цими вибухами в Дніпропетровську, зрозуміло одне: це має навчити нас насамперед попереджувати подібне зло», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку