українська російська англійська
Уряд спрямовуватиме додаткові ресурси на скорочення шкоди довкіллю
03.05.2012 | 12:09
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд спрямовуватиме додаткові ресурси на скорочення шкоди довкіллю. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров 3 травня під час засідання Кабінету Міністрів України, повідомивши, що 5 травня в Україні відзначатиметься День довкілля.

Микола Азаров зазначив, що екологічна ситуація в Україні була і залишається складною.

Незважаючи на те, що у нас досі не відновлено обсяги промислового виробництва 1990 року, антропогенне та техногенне навантаження на навколишнє природне середовище в кілька разів перевищує відповідні показники у розвинених країнах. Тому що, на жаль, в України поки менше можливостей вкладати кошти в екологію.

Водночас ситуація продовжує ускладнюватися, адже «через кабальний газовий контракт ми змушені переводити енергоблоки з газу на вугілля».

«Це додаткове навантаження на навколишнє середовище. Тому треба додаткові зусилля і ресурси спрямувати на скорочення шкоди довкіллю», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він додав, що прискорений економічний розвиток, «який ми плануємо і забезпечуємо, з одного боку, означатиме збільшення навантаження на навколишнє середовище, з іншого боку - даватиме більше ресурсів для захисту і відновлення екології».

«Тому завдання Уряду - забезпечити раціональний баланс між економічним ростом і екологічною безпекою. А також створити умови для екологічного способу економічного зростання».

 

версія для друку