українська російська англійська
Влада Житомирщини подбає про сиріт - випускників шкіл
03.05.2012 | 13:36
Житомирська ОДА

Свідченням турботи і піклування про дітей є зустрічі керівництва області з випускниками загальноосвітніх шкіл області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що традиційно проходять наприкінці навчального року. Цьогоріч такий захід відбувся у Житомирському базовому фармацевтичному коледжі ім. Г. Протасевича.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Олена Савельєва повідомила, що цього року випускниками є 179 хлопців і дівчат, з яких 76 планують продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; 87 – у коледжах та технікумах, мають бажання отримати робітничі ремесла у професійно-технічних навчальних закладах – 11 дітей.

Минулого року 68 випускників із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, знайшли своє місце у студентських аудиторіях вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, 65 дітей – у професійних ліцеях та училищах області.

Випускники шкіл можуть покластися на підтримку влади: вони будуть забезпечені матеріальною допомогою, одягом, безкоштовним проживанням у гуртожитках.

 

версія для друку