українська російська англійська
Підписано угоду про спільне з Казахстаном виробництво БТР-4
03.05.2012 | 13:54
Прес-служба Міністерства оборони

«Підписання угоди з Казахстаном про спільне виробництво бронетранспортерівце вихід України на новий ринок» . На цьому наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін під час підписання угоди про спільне з Казахстаном виробництво БТР-4.

Угоду про спільне виробництво 100 бронетранспортерів української розробки на суму близько 150 мільйонів доларів підписали генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Перегудов та голова правління національної компанії «Казахстан Інжиніринг» Болат Смагулов. Церемонія підписання відбулася у першій день роботи ІІ Міжнародної виставки озброєння та військово-технічного майна «KADEX – 2012»,  яка відкрилася сьогодні, 3 травня, в Астані.

«Цю подію без перебільшення можна назвати проривом. Україна освоює новий ринок озброєнь і військової техніки», - підкреслив глава вітчизняного оборонного відомства, який бере участь у роботі виставки.

Він зазначив, що підписання угоди стало можливим завдяки тісній взаємодії Міністерства оборони України і Посольства України у Республіці Казахстан та особистій участі Надзвичайного і Повноважного Посла в цій країні Олега Дьоміна.  

«Чим глибше наше співробітництво з Казахстаном, тим більш широкі горизонти відкриваються для подальших проектів», - підкреслив глава оборонного відомства.

«Участь у подібних міжнародних виставках озброєнь і військової техніки дає нам можливість не тільки ознайомитися з новинками іноземних виробників, а й продемонструвати власні досягнення, - зазначив Дмитро Саламатін. – Багато з того, що ми пропонуємо для реалізації на зовнішніх ринках, найближчим часом буде надходити на озброєння української армії. Передові зразки техніки та озброєння вже зараз затребувані нашими партнерами. І наше завдання рухатися в цьому напрямку далі».

Міністр оборони України також додав, що використання можливостей підприємств вітчизняного ОПК вже найближчим часом дозволить серйозно зайнятися переозброєнням Збройних Сил України.

«Високий рівень співпраці Міністерства оборони з державним концерном «Укроборонпром» дозволяє нам успішно вирішувати найскладніші завдання, які раніше не вирішувалися роками», - констатував Дмитро Саламатін.  

 

версія для друку