українська російська англійська
В Україні зросло виробництво молока
03.05.2012 | 15:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За підсумками першого кварталу 19 регіонів України збільшили виробництво молока. Так, зросло загальне надходження молока на переробні підприємства на 10%, а від сільськогосподарських підприємств - на 19%. Про це сьогодні, 3 травня, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

«За підсумками І кварталу в 19 регіонах країни збільшилося виробництво молока всіма категоріями господарств, а сільськогосподарськими підприємствами – у всіх регіонах без винятку. Виробництво молока в І кварталі поточного року збільшилося на 64 тисячі тонн, або на 3,2%, і становить 2 млн. тонн», - повідомив Міністр. Окрім того, зросло загальне надходження молока на переробні підприємства.

«На переробні підприємства за звітний період надійшло 958 тисяч тонн молока – а це загальне зростання майже на 10%, а від сільськогосподарських підприємств – 509,7 тис. тонн, що становить збільшення на 19% та 52,6% від загального обсягу молочної сировини, що надходить на переробку. Це говорить про те, що на сьогодні товарність молока зростає і демонструє позитивні результати», - відзначив Микола Присяжнюк.

Міністр повідомив, що загальні показники тваринництва за останні роки залишаються стабільними, втім, наразі йде робота щодо стабілізації та нарощення виробництва.

 

версія для друку