українська російська англійська
Мінінфраструктури вдосконалює пасажирські перевезення річковим транспортом
03.05.2012 | 19:00
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Мінінфраструктури продовжує працювати над розвитком перевезень річковим транспортом – як пасажирських, так і вантажних. Зокрема, ведеться активна робота над пошуком усіх можливих резервів і перспективних шляхів вирішення питання річкових пасажирських перевезень у регіонах. Про це повідомив директор Департаменту державної політики у галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури Володимир Севрюков 3 травня 2012 року під час відеоконференції з регіонами у комунікативному центрі Кабінету Міністрів України, відповідаючи на питання дніпропетровців щодо організації в області пасажирських перевезень річковим транспортом.

Зокрема, Володимир Севрюков відзначив, що Мінінфраструктури постійно працює у зазначеному напрямку та вже у травні цього року для забезпечення регулярних перевезень мешканців і гостей Дніпропетровська річковим транспортом на лінію поставлено два судна, що знаходяться на балансі ДП «Адміністрація річкових портів». Судна ходитимуть у вихідні дніщосуботи та щонеділі – за встановленим графіком. Крім того, з 1 червня на лінію КиївОчаків буде поставлено нове модернізоване судно – «Фіделіо» компанії «Червона Рута», яке також буде заходити до Дніпропетровська. У планах відомства разом з бізнесом на наступний рік – постановка ще одного судна.

«Питання організації річкових пасажирських перевезень є дуже важливим та стосується не лише Дніпропетровська, але й інших регіоніві Херсону, Запоріжжя та ін. Його ефективне вирішення можливе лише шляхом об’єднання зусиль як Мінінфраструктури, так і областей, приватного капіталу. Така робота вже проведена у Севастополі: так, завдяки об’єднанню зусиль мерії, Мінінфраструктури, представників бізнесу на лінії вже ходять два пароми. У цьому напрямку ми і продовжимо працювати», – наголосив Володимир Севрюков.

Що стосується питань безпеки пасажирських річкових перевезень, Голова Укрморрічінспекції Григорій Соболевський відзначив: «Зі свого боку Укрморрічінспекція докладе усіх зусиль для того, щоб громадяни могли безпечно користуватися транспортними послугами на воді».

Питання безпеки на морському та річковому транспорті порушили усі представники областей, що брали участь у відеоконференції. Зокрема, одесити, дніпропетровці, харків’яни та львів’яни цікавилися питаннями проведення реєстрації суден; підготовки та атестації моряків, яким чином співпрацюватиме Укрморрічінспекція з іншими причетними органами та установами на місцях (екологічними службами, службами рибоохорони тощо), а також чи залучатиметься громадськість до контролю за безпекою на воді та у який спосіб.

Представники областей також розповіли про поточні проблемні питання регіонів у сфері безпеки на воді.

Голова Укрморрічінспекції Григорій Соболевський дав вичерпні відповіді на всі питання, що цікавили учасників відеоконференції, а також відзначив, що Укрморрічінспекція всіляко сприятиме вирішенню виробничих питань, що виникають на місцях і готова надати будь-яку посильну допомогу для досягнення кінцевої мети – забезпечення належного рівня безпеки на воді.

версія для друку