українська російська англійська
Українське пиво отримало "зелене світло" на ринку Білорусі
03.05.2012 | 20:20
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Після тривалого обмеження доступ продукції українських пивоварів на ринок Республіки Білорусь відкрито. Про це за підсумками візиту в Республіку Білорусь заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко на брифінгу в четвер.

Таке рішення стало результатом успішних переговорів щодо покращення торговельного режиму між Україною і Республікою Білорусь, проведених сьогодні в Мінську Петром Порошенком з керівництвом Уряду Білорусі. «Сьогодні були завершені остаточні процедури підготовки відповідної постанови Уряду Білорусі. Нам вона була продемонстрована. Ми отримали публічну заяву керівництва білоруського Уряду про те, що ринки Білорусі для українських виробників відкриті», - прокоментував Петро Порошенко.

Нагадаємо, ще в 2010 році Білорусь запровадила регулювання роздрібних цін на пиво, безалкогольні напої. Під час митного оформлення на білоруській території на українські товари встановлювали необґрунтовано завищену митну вартість, через що українська продукція ставала неконкурентоспроможною. Про те, що сьогодні всі ці питання були вирішені, наголосили в своїх виступах Міністр економічного розвитку та торгівлі України Петро Порошенко та Перший віце-прем’єр-міністр Республіки Білорусь Володимир Семашко.

версія для друку