українська російська англійська
Петро Порошенко: Ринок України для якісних білоруських товарів буде відкрито
03.05.2012 | 20:30
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Ринок України для якісних білоруських товарів буде відкрито. Про це заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко на брифінгу за  підсумками сьогоднішнього візиту до Республіки Білорусь.

Міністр наголосив, що таке рішення стало результатом тривалої копіткої роботи обох Сторін. За його словами, проблема стосувалася безпеки продукції, що постачалася до України. Станом на сьогодні, як зазначив Петро Порошенко, українські експерти здійснили перевірку молокопереробних підприємств Білорусі, опрацювали питання суттєвого покращення контролю за продукцією, що постачається в Україну, а також чітко окреслили спільні заходи, які мають забезпечити безпеку відповідної продукції для її виходу на український ринок.

«Усі вимоги українських експертів були прийняті. Білоруська сторона надала гарантії дотримання норм українського законодавства при постачанні продукції на наш вітчизняний ринок. Фахівці узгодили графік спільних перевірок, узгодили акредитовані лабораторії, які проводитимуть необхідний аналіз», - поінформував Петро Порошенко. Він також додав, що на реалізацію досягнутих домовленостей сьогодні в Мінську було підписано спільний протокол, за яким, при дотриманні всіх вимог, висунутих українською стороною, ринок України для якісних білоруських товарів буде відкрито.

 

версія для друку