українська російська англійська
Україна та Угорщина спрощують контроль на пунктах пропуску через кордон
04.05.2012 | 11:05
Прес-служба ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України Голова Держприкордонслужби Микола Литвин та Надзвичайний й Повноважний Посол Угорщини Міхаль Байєр підписали Угоду між урядами України та Угорщини про контроль прикордонного руху в автомобільних та залізничних пунктах пропуску.

Дана Угода сприятиме спрощенню та прискоренню контролю прикордонного руху в пунктах пропуску для автомобільного та залізничного сполучення через українсько-угорський державний кордон. Нею визначаються правила взаємодії контролюючих органів, місце розташування пунктів пропуску та порядок їх використання, а також зміни у режимі функціонування. Крім цього, підписаний документ передбачає створення спільного контактного пункту в угорському пункті пропуску «Захонь».

Загалом це дозволить розширити функціональні можливості пунктів пропуску для руху вантажного автомобільного транспорту, зменшить завантаженість пункту пропуску «Чоп – Захонь», створить більш комфортні умови для учасників міжнародного руху.

Після укладення Угоди її виконання з боку України забезпечуватиметься Адміністрацією Державної прикордонної служби України, Державною митною службою України та Міністерством інфраструктури України.

 

 

 

версія для друку