українська російська англійська
Акції "Крименерго" зросли в ціні на понад 10 млн. грн.
04.05.2012 | 12:07
Прес-служба Фонду державного майна

45% акцій ПАТ «Крименерго» будуть продані Фондом державного майна за 256,1 млн. грн. Така ціна склалася на конкурсі, який відбувся у Фонді 4 травня. Вона перевищує початкову вартість пакета на 10,1 млн. грн. У конкурсі взяли участь DTEK Holdings Ltd  та ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».  Переможцем конкурсу стала компанія DTEK Holdings Ltd. 

Конкурс транслювався online на сайті ФДМУ.

Фонд державного майна оголосив конкурс з продажу 45% акцій енергопостачальної компанії «Крименерго» (Сімферополь) 14.03.2012 року.

Стартова ціна пакета акцій – 246 млн. грн.

Згідно з умовами конкурсу, його учасник повинен або постачати електроенергію в розмірі не менше 30% від обсягів, які постачає «Крименерго», або контролювати компанію, яка здійснює таку діяльність.

Покупець серед іншого повинен забезпечити погашення заборгованості за закуплену електроенергію відповідно до договорів з ДП «Енергоринок», забезпечити спрямування коштів на виконання інвестиційних програм, модернізацію підприємства.

У соціальній діяльності інвестор зобов‘язується, зокрема, не створювати заборгованості перед працівниками та забезпечити поетапне підвищення заробітної плати.

Також покупець зобов'язаний до 2014 року розробити план дій з охорони навколишнього середовища зі строком її виконання до 2015 року.

 

 

версія для друку