українська російська англійська
Дмитро Саламатін презентував у Казахстані українську експозицію озброєнь
04.05.2012 | 16:11
Прес-служба Міністерства оборони

В Астані в рамках роботи ІІ Міжнародної виставки озброєння та військово-технічного майна «KADEX – 2012» відбулася зустріч Міністра оборони України Дмитра Саламатіна з Президентом Республіки Казахстан Нурсултаном Назарбаєвим.

Глава вітчизняного оборонного відомства Дмитро Саламатін особисто презентував Президенту Казахстану українську експозицію, представлену державним концерном «Укроборонпром», та зосередив його увагу на окремих зразках продукції українського ОПК, які можуть стати предметом для нових двосторонніх проектів.

Президент Республіки Казахстан Нурсултан Назарбаєв високо оцінив якість продукції українського ОПК.

Довідково. 3 травня у Астані (Республіка Казахстан) відкрилася Міжнародна виставка озброєння та військово-технічного майна «KADEX – 2012». Україну на виставці представляють Державний концерн «Укроборонпром» і Державна компанія «Укрспецекспорт».

На організованій ДК «Укрспецекспорт» експозиції представлено натурні зразки, макети і моделі військової техніки, яка виробляється провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Національна експозиція України включає натурні зразки танка Т-72 UA4, бронетранспортерів БТР-4 і «Дозор-Б», автомобіля КрАЗ-5233, бойового модуля БМ-3 «Штурм».

Крім того, фахівці та відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з габаритно-ваговими макетами пострілу з протитанковою керованою ракетою «Стугна», пострілу з протитанковою керованою ракетою «Комбат», переносного протитанкового ракетного комплексу «Скіф», станції оптико-електронного придушення «Адрос-КТ-01АВЕ».

Також представлені макети десантного корабля на повітряній подушці «Зубр», катерів «Орлан», «Гюрза» і «Сокіл», катера «958», а також макети авіаційних і протитанкових ракет Р-27Т, Р-27ЕТ, Р-27Р, Р-27ЕР, Тип-621, Тип-211.

У масштабі 1:15 демонструються моделі танка «Оплот», бронетранспортерів БТР-3Е1 і БТР-4, багатофункціонального легкоброньованого транспортного засобу МТ-ЛБ, станції радіоелектронної розвідки «Кольчуга».

Для більш повного ознайомлення з продукцією та перспективними розробками підприємств ОПК України відвідувачам виставки запропоновано широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів.

 

версія для друку