українська російська англійська
Микола Азаров: Україна готова долучитися до будівництва Трансанатолійського газопроводу
04.05.2012 | 20:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна готова брати активну участь у будівництві Трансанатолійського газопроводу. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі у п’ятницю з Віце-прем’єр-міністром Туреччини Алі Бабаджаном.

«Для нас співпраця в галузі енергетики є надзвичайно важливою, оскільки ми зараз активно займаємося диверсифікацією поставок газу. Тому ми надзвичайно уважно слідкуємо за вашими переговорами з Азербайджаном стосовно будівництва Трансанатолійського газопроводу. Більш того, ми готові брати участь у цьому проекті. Я маю на увазі й фінансову складову і ми готові поставляти труби, компресори та все необхідне обладнання», - сказав Глава Уряду.

Він наголосив, що Україна і Туреччина могли б серйозно координувати свої зусилля у галузі енергетики. Микола Азаров запропонував обговорити співпрацю у цій сфері під час четвертого засідання двосторонньої робочої групи з питань енергетики, що відбудеться найближчим часом у Києві.

У свою чергу Віце-прем’єр-міністр Турецької Республіки зазначив, що Україна і Туреччина мають значний потенціал для активізації співпраці в енергетичній галузі. Він також додав, що питання участі України у будівництві Трансанатолійського газопроводу обговорюватиметься на засіданні робочої групи. «У понеділок наша делегація приїде до Києва на засідання робочої групи з питань енергетики, на якому ці питання обговорюватимуться більш детально», - сказав Алі Бабаджан.

 

версія для друку