українська російська англійська
На Дніпропетровщині під час суботника висадять 10 тисяч дерев
05.05.2012 | 10:11
Дніпропетровська ОДА

Під час суботника на Дніпропетровщині планується висадити понад 10 тис дерев. У висадці дерев у парку Богдана Хмельницького обласного центру  узяв участь Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул.

«Сьогоднішній суботник, який проходить у День довкілля, присвячений підготовці нашого регіону до відзначення 67-ої річниці Великої Перемоги. Це вже другий загальнообласний суботник, який проводиться в рамках Регіональної програми з благоустрою на 2012 рік. Перший суботник пройшов 30 березня – напередодні Великодніх свят. За його результатами було виконано значний обсяг заходів з благоустрою. По багатьох показниках було виконано 65-80% заходів, запланованих на цей рік. Це стосується висадки дерев, яких на сьогодні в області висаджено вже понад 63 тис (65% від річного плану), створено понад 65 гектарів нових газонів і квітників (85% від річного плану), прибрано від сміття понад 10,5 тис км доріг (88% від річного плану). І сьогодні ми продовжуємо робити наш регіон більш затишним і облаштованим. Наше завдання – спільними зусиллями влади і громади області покращити благоустрій міст і районів Дніпропетровщини, створити чисті і комфортні умови життя в наших дворах, на наших вулицях, парках і скверах. Тому сьогодні в заходах з благоустрою беруть активну участь як представники обласної та місцевої влади, так і громадських організацій, підприємств і установ», - сказав Олександр Вілкул.

У загальнообласному суботнику беруть участь понад 136 тис. жителів області, в тому числі керівники і співробітники регіональних та місцевих органів влади.

 

версія для друку