українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив Мінагрополітики посилити контроль за вирощуванням технічних культур
05.05.2012 | 14:38
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністру аграрної політики і продовольства Миколі Присяжнюку посилити контроль над використанням земель для вирощування технічних культур, аби не допускати виснаження грунтів. Про це Глава Уряду заявив під час селекторної наради в Мінекології в суботу , 5 травня.

«Хочу звернути Вашу увагу на те, що в країні має місце варварська експлуатація ріллі під технічні культури і це виснажує землі», - сказав Микола Азаров. При цьому він навів приклад, що в одному з районів Миколаївської області 80 відсотків  землі засіяно соняшником, при нормі для регіону 29 відсотків.

Микола Азаров доручив Миколі Присяжнюку за тиждень зібрати голів обласних і районних  держадміністрацій, які понаднормово висівають технічні культури, й провести з ними відповідну роз’яснювальну роботу.  

«За тиждень Міністр аграрної політики і продовольства запросить до себе на нараду тих голів обласних держадміністрацій, які не займаються серйозно цим питанням, і запитаємо у них, як вони виконують рекомендації Мінагрополітики для підтримки родючості грунтів. Це нікуди не годиться. Така експлуатація землі і такі доходи нам абсолютно не потрібні», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку