українська російська англійська
У 2012 році держава запровадить нові напрямки підтримки тваринництва
07.05.2012 | 13:39
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Цього року до вже існуючих державних програм у тваринництві додається ще одна – запровадження виплат за нарощення поголів’я у господарствах населення. Про це  7 травня під час робочої поїздки до Криму повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

 «Ми залишаємо ті підтримки та програми, які були у минулому році.  Тобто компенсацію вартості будівництва молочнотоварних ферм – до 50%. Окрім того, це компенсація ставки облікових відсотків Національного банку по кредитах, компенсація при закупівлі молодняку у населення – по 7 гривень на кілограм живої ваги та компенсація за добавлену молочну голову у розмірі 10 тис. гривень на одну голову», - повідомив Міністр.

Зокрема, у поточному році на здійснення фінансової підтримки через здешевлення кредитів та компенсації лізингових платежів виділено 206,4 млн. гривень, на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів – 152,5 млн. гривень, на розвиток тваринництва - 51 млн. гривень.   

Також серед цьогорічних програм Уряд передбачив 1 млрд. гривень на підтримку тваринництва у одноосібників.

«Ми будемо виплачувати 1 тис. гривень трьома-чотирма траншами, щоб стимулювати одноосібників  зберігати молодняк, аби збільшити поголів’я і зробити рентабельним цей напрямок. Окрім того, звичайно, це перший крок для створення сімейних ферм»,  – зазначив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку