українська російська англійська
Микола Азаров: Розмови про бойкот Євро-2012 принижують українців
07.05.2012 | 16:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Заклики окремих європейських політиків бойкотувати фінал футбольного Євро-2012 принижують український народ. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни у понеділок.

«Ми знайшли ресурси, збудували стадіони, побудували аеропорти, мости, дороги, розв’язки, відремонтували лікарні, а нам зараз кажуть: бойкот Євро. Хіба це нормально? Як до цього ставитись? Кого хочуть принизити? Вони хочуть принизити весь наш народ, нашу країну», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що попередня влада майже не вела роботи з підготовки до Євро-2012. Тому за два роки довелось виконати надзвичайний обсяг робіт. При тому в умовах подолання кризи, без жодної підтримки зі сторони.

Водночас Прем’єр-міністр зауважив, що фінал чемпіонату Європи з футболу відбудеться в Україні на високому рівні.

«Євро відбудеться. Це буде свято для нашої країни, для наших людей. Нам би ще перемогти. Але це буде складно», - відзначив Глава Уряду.

Микола Азаров додав, що у фіналі Євро-2012 беруть участь найсильніші європейські збірні, і українська команда повинна показати достойну гру.

Крім того, Прем’єр-міністр зазначив, що ціни на готельні номери в Україні будуть прийнятними – готелі вже почали їх знижувати.

«Проведення Євро – це свято для нас, це можливість показати нашу країну. Приїде велика кількість гостей, побачать Україну і переконаються у тому, що сюди можна приїздити», - сказав Глава Уряду. 

 

версія для друку