українська російська англійська
Микола Азаров: Не можна применшувати значення перемоги у Великій Вітчизняній війні
07.05.2012 | 16:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що не можна применшувати роль перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це він заявив у понеділок під час зустрічі з ветеранами ВВВ.

«Недооцінювати роль і значення цієї видатної Перемоги недопустимо. І саме тому я хочу засвідчити величезну подяку та низько вклонитися ветеранам Великої Вітчизняної війни», - сказав Микола Азаров.

Він додав, що дехто намагається применшити значення перемоги у ВВВ. За словами Прем’єра, Уряд категорично не сприймає таку позицію.

«Зараз є багато спроб переглянути все, що відбувалося у ті роки, знайти якісь нові оцінки тому, що відбувалося. Я особисто і члени нашого Уряду такі підходи не розділяємо. Для нас це найвеличніша перемога у світовій історії та найзначніший вклад нашого народу в перемогу над фашизмом», - зазначив Глава Уряду.

Микола Азаров також поінформував, що зараз обговорюються проекти зі створення у Парку слави Алеї героїв.

«Зараз ми обговорюємо рішення про створення у Парку слави Алеї героїв. Розпочинатиметься ця алея від пам’ятника Івану Кожедубу, і далі ми встановимо пам’ятники найвидатнішим героям Великої вітчизняної війни», - зазначив Прем’єр.

Він підкреслив, що Уряд проведе спеціальний конкурс проектів алеї. За його словами, Уряд передусім дослухатиметься до думки ветеранів щодо осіб, яких треба увічнити на Алеї героїв.

версія для друку