українська російська англійська
Микола Азаров: Політична стабільність є запорукою сталого економічного розвитку України
07.05.2012 | 16:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Політична стабільність є запорукою сталого економічного розвитку України. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни у понеділок.

«Що потрібно Україні? 15-20 років стабільності. І ви Україну тоді не впізнаєте. У нас чудова природа, працьовитий народ, у нас є всі умови для сталого розвитку», - сказав Микола Азаров.

Він додав, що через часту зміну урядів у країні досі не вдалося реалізувати глибинні соціально-економічні перетворення.

Водночас Глава Уряду відзначив, що Україна має можливості для збільшення власного видобутку нафти і газу.

«У нас є і газ, і нафта. Причому не за 10 тисяч кілометрів від Європи, а в центрі України. Нам потрібен час і гроші для того, аби освоїти ці родовища, і ми матимемо 60 мільярдів кубометрів газу власного видобутку, і не будемо ні від кого залежати», - зазначив Микола Азаров.

Він зауважив, що цьогоріч буде встановлено перші високотехнологічні бурові платформи для видобутку нафти і газу на шельфі Чорного моря.

За його словами, встановлення таких вишок дозволить Україні значно збільшити видобуток вуглеводнів.

Глава Уряду також висловив переконання, що через політичну нестабільність страждає економіка держави. Зокрема, Україна лише в поточному році подолає наслідки економічної кризи 2008-2009 років та вийде на докризові показники розвитку.

версія для друку