українська російська англійська
Прем'єр-міністр привітав ветеранів з Днем Перемоги
07.05.2012 | 16:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни з Днем Перемоги.

Під час урочистої зустрічі Миколи Азарова з ветеранами, яка відбулася сьогодні у Будинку Уряду, він наголосив на важливості Дня Перемоги для українського народу. «Ми дуже важко йшли до цього дня, з великими жертвами, великими втратами. Високу ціну ми заплатили за цю перемогу, однак значення цієї перемоги надзвичайно велике і ми не маємо права це недооцінювати», - заявив Глава Уряду.

За його словами, значення Перемоги для наших людей колосальне ще й тому, що перед всіма стояв вибір: або перемогти, або йти в рабство.

Микола Азаров запевнив, що Уряд розуміє значення Перемоги і робить все для того, аби віддати належне ветеранам Великої Вітчизняної війни. «Уже багато чого зроблено – все що ми могли на даний момент. Але зараз я розумію, що цього недостатньо – потрібно, щоб наші люди мали краще соціальне забезпечення, а особливо медичне. Повірте, Уряд буде і далі робити все від нас залежне, щоб ці питання вирішувалися», - заявив він.

Прем’єр-міністр також згадав тих ветеранів, які не дожили до сьогоднішнього дня, після чого всі учасники зустрічі вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

На завершення Микола Азаров побажав ветеранам міцного здоров’я, довгих років життя, благополуччя та миру.

версія для друку