українська російська англійська
Микола Азаров провів засідання української частини Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС
07.05.2012 | 19:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

7 травня під головуванням Прем’єр-міністра Миколи Азарова відбулося засідання української частини Ради з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

Учасники засідання розглянули актуальні питання двостороннього співробітництва, зокрема стан виконання Плану зовнішньополітичних заходів, спрямованих на одержання підтримки інституцій ЄС та держав-членів ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та  Європейським Союзом.

Крім того, обговорено питання щодо виконання першого етапу (законодавчого) Плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для України. Наголошено, що серед основних питань, які необхідно вирішити для завершення першого етапу Плану дій, залишається ухвалення законопроектів про документи для виїзду за кордон з електронним носієм біометричної інформації, про боротьбу з дискримінацією та про захист персональних даних.

У ході засідання також йшлося про залучення фінансових ресурсів з боку ЄС, зокрема щодо поновлення реалізації програм секторальної бюджетної підтримки та отримання макрофінансової допомоги ЄС.

До того ж обговорено питання щодо виконання зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та стан переговорного процесу щодо укладення Угоди між Україною та ЄС про спільний авіаційний простір.

Микола Азаров підкреслив, що головне завдання Уряду в сфері євроінтеграції – ретельне виконання всіх погоджених з ЄС дій. «Євроінтеграція України – шлях безальтернативний, і на ньому ми повинні демонструвати енергійність і абсолютну добросовісність», - заявив глава Уряду.

 

версія для друку