українська російська англійська
Микола Азаров відбув з офіційним візитом до Катару
08.05.2012 | 09:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відбув із дводенним офіційним візитом до Держави Катар.

Програмою візиту передбачено, що Глава українського Уряду ознайомиться з роботою компанії RasGas, зустрінеться з її керівництвом. Він також перегляне презентацію компанії Shell та зробить запис у Книзі почесних гостей.

Увечері Микола Азаров зустрінеться з Міністром закордонних справ Держави Катар шейхом Хамадом бін Джасем Аль Тані. У їх присутності буде підписано низку двосторонніх документів, зокрема - Меморандум про взаєморозуміння у сфері енергетики між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством енергетики та промисловості Катару; Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про співробітництво в галузі освіти і наукових досліджень; Меморандум про взаєморозуміння між Торгово-промисловою палатою України та Торгово-промисловою палатою Катару.

9 травня Прем'єр-міністр України зустрінеться з еміром Держави Катар Хамадом бін Халіфа Аль Тані. Микола Азаров також проведе зустріч із керівниками провідних катарських компаній та дасть інтерв'ю кореспондентам супутникового каналу «Аль Джазіра».

У середу ввечері Глава Уряду повернеться до Києва.

 

версія для друку