українська російська англійська
Антимонопольний комітет співпрацюватиме з експертами
08.05.2012 | 10:03
Прес-служба Антимонопольного комітету

При Антимонопольному комітеті України створено Експертну раду з розвитку та захисту економічної конкуренції у сфері паливно-енергетичного комплексу.

Цей дорадчий орган при Комітеті здійснюватиме підготовку рекомендацій та пропозицій щодо розвитку та захисту економічної конкуренції на ринках ПЕК, аналіз проектів нормативно-правових актів у сфері конкуренції тощо. Прес-служба Антимонопольного комітету

Експертну раду очолив державний уповноважений Комітету Сергій Недутихата. Заступником голови Ради став начальник управління досліджень ринків паливно-енергетичного комплексу Департаменту досліджень ринків Комітету Володимир Висотін.

У Раді працюватимуть представники органів влади, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері електроенергетики, асоціацій, консалтингових компаній, провідних компаній у сфері ПЕК. 

Зі складом Експертної ради з розвитку та захисту економічної конкуренції у сфері паливно-енергетичного комплексу можна ознайомитися за посиланням: http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/uk/publish/article/87375.

 

 

версія для друку