українська російська англійська
Оцінка землі в населених пунктах Одещини проведена на 100%
08.05.2012 | 10:20
Одеська ОДА

Одеська область демонструє непогані результати роботи у реалізації регіональної програми розвитку земельних відносин та охорони земель на 2011-2013 роки. Про це доповіла під час апаратної наради обласної державної адміністрації начальник головного управління Держкомрезерву в Одеській області  Лариса Танова. Вона зазначила, що основними  заходами програми є проведення нормативно-грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення, їх інвентаризація, а також розмежування земель державної та комунальної власності. «Що стосується підбиття нормативно-грошової оцінки, то ми одна з областей, які на 100% провели нормативно-грошову оцінку в межах населеного пункту. По землям несільгосппризначення у нас проведена нормативно-грошова оцінка на 12%. Однак ми проаналізували ситуацію і дійшли висновку, що 80% земель несільгосппризначення не підлягають нормативно-грошовій оцінці: вони перебувають у державній власності (це вода, ліси), які не дадуть нам надходження до бюджету і витрачати на це кошти абсолютно недоцільно. Тому, говорячи про 12% виконаних робіт, ми говоримо про те, що тільки 8% у нас поки що не завершені», - зазначила вона.

Лариса Танова повідомила, що згідно з регіональною програмою, в цьому році планується провести інвентаризацію земель в Кілійському та Татарбунарському районах.

«Що стосується робіт з розмежування земель державної та комунальної власності, ми завершуємо ці роботи. У межах населеного пункту ця робота завершена на 97%. Залишилися незавершеними кілька населених пунктів, серед них - Іллічівськ, Білгород-Дністровський, Котовськ, і Теплодар. Причому, роботи з розмежування земель в Теплодарі та Ізмаїлі знаходяться на завершальному етапі», - повідомила Лариса Танова.

 

версія для друку