українська російська англійська
На охорону здоров'я в Івано-Франківській обл. виділено 2,5 млн. грн.
08.05.2012 | 10:30
Івано-Франківська ОДА

У межах реалізації нових соціальних ініціатив  Президента України, проголошених Віктором Януковичем   на розширеному засіданні Кабінету Міністрів 7 березня,  та  регіональної програми «Писанкове Прикарпаття» у  квітні   в  Івано-Франківській області введено в дію 20 об’єктів соціально-культурного та господарського призначення - новозбудованих, капітально відремонтованих або реконструйованих.

 Зокрема,  у Калуській центральній районній лікарні після капітального ремонту відкрили пологове відділення,   неврологічне  відділення стаціонару на 20 ліжок;   у Тлумацькій ЦРЛ – малоінвазивну операційну із застосуванням сучасних цифрових технологій. У  обласному клінічному онкодиспансері «стало до ладу»  нове відділення на 40 ліжок, де лікуватимуть хворих із патологією голови та шиї. Незабаром тут відкриють приміщення для комп’ютерного томографа, вартістю 6 млн. грн., який подарував Івано-Франківщині Благодійний фонд Ріната Ахметова «Розвиток України». 

Встановлено нове медичне обладнання у кардіологічному відділенні інтенсивної терапії Снятинської ЦРЛ. У Рогатинському районі відкрито новий приймальний покій ЦРЛ, газифіковано та встановлено сучасну систему опалення у фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Журавеньки та Козарі. Загалом на заходи в галузі охорони здоров’я з різних джерел фінансування було виділено майже 2,5 млн. грн. 

Окрім цього, у м. Рогатині встановлено сучасну установку доочищення питної води  вартістю 283 тис. грн.  Капітально відремонтовано приміщення сільської бібліотеки у  Пшеничниках, встановлено вуличне освітлення у селі Тязів Тисменицького району. Збудовано каналізаційні мережі на двох вулицях млумача тощо.

Довідково

У січні-березні підприємства Прикарпаття виконали будівельних робіт на суму 161,4 млн.грн., що на 10,8 % більше ніж за відповідний період 2011 року.  Введено в експлуатацію 138,565 тис. кв.м. житла (+9,7 відс.) та 8,74 км газових мереж.

 

версія для друку