українська російська англійська
Україна вивчає можливість закупівлі скрапленого газу у Катару
08.05.2012 | 16:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна вивчає можливість закупівлі скрапленого газу із Катару. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час відвідання катарської компанії «Рас Газ» у рамках офіційного візиту до Держави Катар.

«Україна наполегливо працює над диверсифікацією поставок газу і вивчає можливість закупівлі газу у Катару», - заявив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Катар виробляє третину світового обсягу газу, і для України співпраця з такою країною – важлива. «Cпівпраця з державою, яка виробляє третину світового виробництва скрапленого газу, є для нас надзвичайно важливою», - наголосив Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що зараз вартість катарського газу з врахуванням доставки втричі дешевша від російського імпортованого газу.

Микола Азаров також наголосив, що Україна при будівництві LNG-терміналу з прийому скрапленого газу в Одеській області використовуватиме катарський досвід. «У Катару є цікаві технологічні напрацювання, і ми їх використовуватимемо при будівництві нашого терміналу»,- сказав Глава Уряду.

 

версія для друку