українська російська англійська
Служби екстреної меддопомоги проведуть практичні заняття
08.05.2012 | 16:46
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

10 травня 2012 року з 10.30 до 12.00, напередодні змагань «Євро-2012», у рамках міжнародного науково-практичного семінару «Невідкладна медична допомога постраждалим при хімічних інцидентах та нападах», що проходить 7-11 травня 2012 року в Українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, відбудуться  польові практичні заняття.

О 10.30 на майданчику буде зімітований «брудний вибух» із застосуванням отруйних речовин, в результаті якого служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, аварійно-рятувальні служби МНС м. Києва, фахівці Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги та мобільний загін першої медичної допомоги УНПЦ ЕМД та МК відпрацьовуватимуть навички ліквідації вибуху та надання екстреної допомоги потерпілим у разі комбінованих уражень.

Досвід дій у подібній ситуації продемонструють також представники відповідних служб із-за кордону: Вірменії, Білорусії, Естонії, Угорщини, Казахстану, Литви, Польщі, Росії, України, США, Узбекистану, В’єтнаму.

Запрошуємо представників ЗМІ до участі у даному заході!

Місце проведення: Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (м. Київ, вул. Братиславська 3).

Початок занять: о 10.30

Телефон для довідок: 518-57-08

 

версія для друку