українська російська англійська
Петро Порошенко в Брюсселі провів зустріч з Комісаром ЄС з питань торгівлі
08.05.2012 | 18:54
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

8 травня 2012 року в Брюсселі відбулася зустріч Міністра економічного розвитку і торгівлі України Петра Порошенка з Комісаром ЄС з питань торгівлі Карлом Де Гухтом.

Сторони обговорили актуальні питання двосторонньої торгівлі та процес підготовки тексту Угоди про асоціацію між Україною та ЄС до підписання у частині поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

За підсумками зустрічі було домовлено прискорити підготовку відповідних документів на експертному рівні. У зв’язку з цим підтверджено візит експертної делегації ЄС в Україну 10-11 травня 2012 року.

Окрему увагу під час бесіди було приділено поліпшенню бізнес та інвестиційного клімату в Україні. Український Міністр та Комісар ЄС обговорили спільні кроки, спрямовані на вирішення наявних у цій сфері проблем та стимулювання двосторонньої торгівлі.

Сторони обмінялися думками щодо підготовки до наступного засідання Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС, яке відбудеться 15 травня 2012 року в Брюсселі.

У ході зустрічі були також визначені шляхи усунення існуючих торговельних бар’єрів між Україною та ЄС, розглянуті окремі аспекти антидемпінгових розслідувань щодо української продукції, а також практика застосування заходів торговельного захисту.

 

версія для друку