українська російська англійська
Микола Азаров: Треба використовувати кожен шанс для розвитку України
10.05.2012 | 10:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна має невичерпний потенціал для становлення як процвітаюча держава. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду.

За його словами, український народ проходив крізь різні випробування. Одним з таких складних періодів в історії України була Велика Вітчизняна війна, 67-му річницю перемоги у якій наша держава відзначала вчора, 9 травня. «Хочу ще раз від душі привітати наших ветеранів. Вони врятували цивілізацію, засновану на гуманістичних цінностях. День Перемоги – це день народження практично всіх сучасних європейських демократій», - зазначив Микола Азаров. При цьому він наголосив, що на долю кількох поколінь нашого народу випало надзвичайно багато біди, страждань та втрат.

«Скільки б ми зараз не зробили для них, ми все одно в неоплатному боргу. Все життя кількох поколінь пройшло в очікуванні «світлого майбутнього». То соціальні експерименти, то війна і відродження зруйнованого господарства, то політична нестабільність і зовнішні втручання (фінансова криза, наприклад, або кабальна ціна на газ) все відкладали і відкладали для них достойне, стабільне життя», - заявив Микола Азаров.

Однак, як зазначив Глава Уряду, знаходяться негідники і всередині країни, і зовні, які хочуть поставити під сумнів європейську перспективу рятівників Європи, всього нашого народу, які готові зупинити поступ України, збурюючи нестабільність, висуваючи нашій державі абсурдні претензії.

«Не вийде. Наш народ проходив крізь більші випробування. У нас невичерпний потенціал для становлення України як процвітаючої незалежної держави. Ми здатні розвиватися на власний розсуд, виходячи з національних інтересів, а не за чужими вказівками», - заявив Микола Азаров.

За його словами, дуже важливо сьогодні використовувати кожен шанс для стабільного розвитку України, будувати і виробляти вітчизняні товари, якісно оновлювати охорону здоров’я і освіту, підносити вітчизняну науку тощо: «Тобто, реалізовувати творчі плани, відкинувши виснажливі для країни протистояння. Як це роблять успішні нації».

 

версія для друку