українська російська англійська
На Хмельниччині створено об'єднання металопереробників
11.05.2012 | 15:54
Хмельницька ОДА

Нарада по створенню Кластеру підприємств Хмельницької області у сфері здійснення операцій з вторинними металами пройшла під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Катеренчука. У засіданні також взяли участь керівники промислових підприємств, зайнятих у сфері операцій з брухтом.

Кластер, створений у формі добровільного неприбуткового об’єднання підприємств, має на меті укріплення налагоджених технологічних зв’язків, забезпечення найефективнішого використання промислового потенціалу області та постійну координацію інтересів його членів для досягнення спільними зусиллями умов найбільш ефективного господарювання. Крім того, створення Кластеру забезпечить подальший розвиток економічних, науково-технічних, соціальних та інших взаємовідносин між державними, місцевими органами та членами об’єднання.

Не менш важливим є те, що створення такого об’єднання дозволить подолати недобросовісну конкуренцію у сфері операцій з вторинними металами на території Хмельницької області.

Під час засідання було обрано голову об’єднання та представлено статут Кластеру, з яким члени об’єднання зможуть детальніше ознайомитись до наступної наради, яку заплановано на 21 травня.

«Ми будемо робити все для того, аби промисловість Хмельниччини працювала ритмічно і підприємства одержували високі прибутки», - на завершення зазначив Микола Катеренчук.

 

версія для друку