українська російська англійська
В Одеській області розпочато загальну диспансеризацію
14.05.2012 | 11:08
Одеська ОДА

В Одеській області, випереджаючи заявлені раніше строки, розпочалося проведення загальної диспансеризації населення. Про це розповів голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук.

Керівник облдержадміністрації зазначив, що загальна диспансеризація населення сільських районів області проводиться вперше за останні 20 років,  нею будуть охоплені всі верстви населення Одещини.

«У кожен населений пункт області будуть виїжджати спеціальні  групи, куди будуть входити висококваліфіковані фахівці обласної клінічної лікарні, медичного університету. Вони будуть проводити медогляд населення. Перший такий комплексний медичний огляд вже почався в Ізмаїлі та Ізмаїльському районі. Медичний огляд мешканців проводили кваліфіковані фахівці у галузі кардіології, гастроентерології, пульмонології та інших напрямків. У середині травня в Києві пройде нарада за участю віце-прем'єр міністра України, на якій ми поділимося з іншими регіонами своїм досвідом з проведення загальної диспансеризації», - звітував про проведену роботу начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Михайло Бартко.

Голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук наголосив, що в більшості районів Одещини загальна диспансеризація розпочнеться з 1 червня. «А до обласного бюджету наступного року ми закладемо гроші, щоб оплатити лікування малозабезпечених жителів області, які пройшли диспансеризацію, але не мають необхідних коштів на лікування», - пояснив Едуард Матвійчук.

 

версія для друку