українська російська англійська
Лікарня на Одещині поповнилась новим медичним обладнанням
14.05.2012 | 11:14
Одеська ОДА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук під час робочої поїздки до Миколаївського району відкрив новий рентген-кабінет у центральній районній лікарні, а також ознайомився з роботою хірургічного відділення медичного закладу.

Цього року в рамках реалізації регіональної програми «Народний бюджет»,  в Миколаївський районній лікарні відбувся цілий ряд позитивних зрушень: за рахунок бюджетних коштів тут повністю відновлено хірургічне відділення лікарні, яке не працювало протягом трьох останніх років; здійснено ремонт  рентген-кабінету, закуплено нове рентген-обладнання.

Потреба в новому рентген-обладнанні існувала давно: старий рентген-апарат давно перестав працювати. Протягом останніх 10 років лікарі районної лікарні користувалися пересувною рентген-апаратурою, що не могла забезпечити діагностику необхідної якості.

«Враховуючи, що в місяць нам потрібно робити близько 200 знімків, відсутність необхідної апаратури всі ці роки було серйозною проблемою» - розповів головний лікар Миколаївської центральної районної лікарні Олег Бєлий.

Нова рентген-апаратура вартістю близько 770 тисяч гривень була придбана завдяки ініціативі «Народний бюджет». Це – рентгенівська радіографічна система PLX 140, система цифрової радіографії Kodak Pointof-care CR 120 System та Kodak Dry view лазерна камера Imager. Як зазначають працівники лікарні, відтепер проблема рентген-діагностики для мешканців Миколаївки повністю зникне. Крім того, в цьому році в рамках «Народного бюджету» лікарня отримає також нову машину швидкої допомоги та новий флюорографічний апарат.

На урочистому відкритті нового рентген-кабінету голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук зазначив, що забезпечення протягом року новою якісною рентген-апаратурою кожної районної лікарні – один із головних пунктів програми «Здоров’я Одещини», що реалізується в регіоні.

«В цьому році в рамках програми «Здоров'я Одещини» та ініціативи «Народний бюджет» кожна районна лікарня Одеської області отримає сучасну рентген-апаратуру. Крім того, ми закупимо близько 46 машин швидкої допомоги. В цьому році вперше за останні 20 років в Одеській області буде проведена загальна диспансеризація населення, буде приведений в порядок кожен ФАП, ми закупимо відсутні медикаменти. А сільські медики Одещини вже почали отримувати щомісячну надбавку з обласного бюджету в розмірі 200 гривень. Все це - і є реалізація реформ у сфері медицини», - зазначив Едуард Матвійчук.

Керівник Одещини також наголосив, що в рамках програми «Народний бюджет» в цьому році в Миколаївському районі Одеської області буде здійснено понад 200 добрих справ, а всього по області їх буде майже 8 тисяч.

«Причому всі вони – це саме ті конкретні завдання, про виконання яких нас просили жителі області. Я глибоко переконаний, що саме за таким принципом і має працювати влада: вона повинна чути людей і виконувати конкретні завдання, які ставлять перед нею люди», - сказав Едуард Матвійчук.

 

 

версія для друку