українська російська англійська
17 травня НКРЕ проведе відкрите засідання
14.05.2012 | 11:42
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики повідомляє, що 17 травня 2012 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання.

На засіданні планують розглянути наступні питання:

І. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ «РАДІУМ».

ІІ. Про коригування заявленого річного обсягу постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ПрАТ «ХАРКІВГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ЗАХІДГРУП».

ІІІ. Про видачу ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

ІV. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2012 рік:

ПАТ «ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля»;

ДТГО «Південно-Західна залізниця».

V. Про перегляд структур та рівнів тарифів на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами та на постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ліцензіатів з передачі електроенергії місцевими (локальними) електромережами та на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

VІ. Про схвалення проектів постанов, прийняття регуляторних актів НКРЕ, унесення змін до Плану діяльності НКРЕ з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

версія для друку