українська російська англійська
Микола Азаров: В Україні діє свобода слова та є всі можливості для абсолютно вільної діяльності політичних партій
14.05.2012 | 12:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

В Україні є свобода слова та є  всі можливості для абсолютно вільної діяльності політичних партій. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю телеканалу Evronews, коментуючи  заяву німецького канцлера Ангели Меркель щодо диктатури та репресій в Україні.

«Достатньо прожити в Україні хоча б кілька днів, щоб переконатися: жодної диктатури в Україні не існує, немає і жодних політичних репресій. У нас абсолютно вільно працюють демократичні партії, деякі з них представлені в парламенті, інші не представлені в парламенті. У нас діє свобода висловлювань та рішень. З моєї точки зору, це було некоректне висловлювання, і воно не сприяє зміцненню відносин між Німеччиною та Україною, тим більше між Україною та Європейським Союзом», - зазначив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду вкотре наголосив, що Юлію Тимошенко засуджено не за політичні переконання, а виключно за вчинення кримінального злочину, наслідком якого стали величезні збитки для держави.

«Пані Тимошенко засудили не за політичні переконання, а за виготовлення фальшивого документа державного значення, який називається «Директиви Уряду України», скориставшись яким вона змусила підписати вкрай невигідний і вкрай нерівноправний газовий контракт з Росією. Наша країна змушена переплачувати майже вдвічі у порівнянні з чинними європейськими цінами», - підкреслив Микола Азаров.

версія для друку