українська російська англійська
75 підприємств Львівщини повністю ліквідували борги із заробітної плати
14.05.2012 | 15:14
Львівська ОДА

Упродовж січня-квітня 2012 року повністю ліквідували заборгованість із виплати заробітної плати 75 підприємств на загальну суму 12,2 млн. грн., лише в квітні місяці 24 підприємства повністю ліквідували свої борги. На цьому наголосив начальник головного управління соціальної політики Львівської облдержадміністрації Василь Мартиняк. 

Василь Мартиняк зазначив, що більш як на п’ятдесяти підприємствах відбулося зменшення заборгованості із виплати заробітної плати на суму 6 млн. грн.

Однак, за словами Василя Мартиняка, в цілому на підприємствах-боржниках області заборгованість із виплати заробітної плати є значною.

Станом на 1 травня 2012 року загальна сума боргу склала – 60,7 млн. грн. Це не виплачена заробітна плата за березень місяць та попередні періоди.

Василь Мартиняк повідомив, що упродовж січня-квітня 2012 року здійснено 126 перевірок на підприємствах-боржниках. В органи прокуратури скеровано 62 матеріали перевірок, за результатами їх розгляду порушено 11 кримінальних справ. Скеровано до суду 28 протоколів про вчинення адмінпорушень, винесено 42 постанови відносно посадових осіб.

Проблемними  питаннями з невиплати заробітної плати Василь Мартиняк назвав не першочергове спрямування коштів на виплату заробітної плати; значну дебіторську заборгованість центральних органів виконавчої влади; довготривалий характер заборгованості на підприємствах банкрутах; існування заборгованості на підприємствах вугільної промисловості тощо.

 

версія для друку