українська російська англійська
100% дітей-сиріт Буковини відпочинуть за державний кошт
14.05.2012 | 15:52
Чернівецька ОДА

Цього року на Буковині оздоровленням та відпочинком буде охоплено 56 тис. дітей, що складає 61% від загальної кількості контингенту учнів.

Про це повідомив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Олександр Довганич сьогодні,

14 травня, під час традиційної селекторної прес-конференції. «Основне завдання, яке ставиться Президентом України, – збереження та відновлення здоров'я дітей, організація якісного, безпечного, повноцінного оздоровлення та відпочинку», – сказав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. За його словами, в цьому році планується охопити оздоровленням не менше 55% буковинських школярів, у тому числі 100% дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей із малозабезпечених сімей. Він додав, що з бюджетів усіх рівнів для оздоровлення та відпочинку дітей планується виділити понад 19,7 млн. гривень. З метою якісної підготовки, вчасного початку оздоровчого періоду та визначення об’єму підготовчих робіт з 4 травня розпочато перевірку готовності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до роботи в літній період.

Цього року в області з 1 по 10 червня планують розпочати роботу 432 (у

2011 році – 415) заклади оздоровлення та відпочинку, з яких 14 – стаціонарних, 394 – пришкільних таборів, 11 наметових та 13 – праці та відпочинку. Як відзначив Олександр Довганич, з 2008 року стан матеріально-технічної бази таборів суттєво покращено. Пільгова ціна у закладах оздоровлення та відпочинку залишатиметься на рівні минулого року і коливатиметься від 65 до 100 гривень, а в таборі «Буковинське Орлятко» вона навіть зменшилась на 10 гривень.

 

версія для друку