українська російська англійська
Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття з приводу смерті Ігоря Лубченка
14.05.2012 | 17:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив співчуття  з приводу смерті відомого громадського діяча, Заслуженого журналіста України Ігоря Лубченка, який на посаді голови Національної спілки журналістів України  багато років свого життя присвятив захисту свободи слова та прав журналістів. Серце Ігоря федоровича перестало битися 13 травня 2012 року на 75-му році життя.

«Відійшла у вічність людина, сенсом життя якої було служіння обраній професії, рідному народу та Вітчизні, - йдеться в урядовій телеграмі. – Усім своїм яскравим життям Ігор Федорович, який уособлював найкращі риси керівника, громадського діяча у сфері культури та журналістики, утверджував світлі гуманістичні цінності громадянина – чесність, самовідданість, принциповість, мудрість і доброту».

Ігор Федорович Лубченко пройшов довгий творчий шлях: від шахтної багатотиражки до роботи в столичних газетах «Комсомольское знамя», «Молодь України», «Учительской газете», «Освіта». У 1994 році за ініціативою Ігоря Лубченка при Спілці журналістів України було створено Комітет захисту свободи слова, який він очолив на громадських засадах.

З квітня 1997 року до квітня 2012 року Ігор Лубченко очолював  Національну спілку журналістів України. На цій посаді Ігор Федорович відзначився як принципова людина, що вболіває за згуртування журналістських лав, ініціатор законопроектів, спрямованих на підтримку засобів масової інформації і соціальний захист журналістів.

«Світлий образ Ігоря Федоровича назавжди збережеться в наших серцях», - запевнив Микола Азаров.

версія для друку