українська російська англійська
Уряд максимально підтримуватиме іноземних інвесторів в реалізації соціально важливих проектів
14.05.2012 | 18:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд України готовий і надалі підтримувати соціально важливі іноземні інвестиційні проекти. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїлю в Україні  Реувеном Дінелем.

Реувен Дінель повідомив про завершення реалізації масштабного проекту у сфері медицини, що впроваджується повністю за кошти Ізраїлю, – сучасного діагностичного центру у Вінниці. «Це буде найсучасніший центр у галузі медицини, зокрема діагностики в Україні. Цей проект цілком реалізується за кошти Держави Ізраїль. У кінці червня - на початку липня можна буде приїхати і перерізати стрічку», - повідомив він.

Посол Ізраїлю також відзначив, що вказаний проект реалізується ізраїльською стороною, починаючи від будівництва інфраструктури і закінчуючи встановленням обладнання та навчанням спеціалістів. У ході діалогу сторони, зокрема, домовилися, що українські спеціалісти навчатимуться в Ізраїлі та за рахунок коштів Ізраїлю.

При цьому Микола Азаров висловив вдячність своєму співрозмовникові за реалізацію медичного проекту у Вінниці. «Велике вам спасибі за реалізацію даного проекту. Якщо і в подальшому Ізраїль буде реалізовувати такі проекти, то з нашої сторони сприяння буде максимальним», - підкреслив Глава Уряду.

Сторони також обговорили низку економічних питань, відзначивши високий рівень встановлення двосторонніх зв’язків.

 

версія для друку