українська російська англійська
На Одещині в цьому році буде оздоровлено майже на 6 тис. дітей більше
15.05.2012 | 10:37
Одеська ОДА

За попередніми даними влітку поточного року  оздоровчими та послугами відпочинку в Одеській області скористаються 145 395 дітей, тобто більше 65% відсотків від загальної кількості дітей шкільного віку. Про це під час апаратної наради звітував в.о. начальника управління у справах сім’ї та молоді  обласної державної адміністрації  Андрій Яцеленко.

«Планується, що в цьому році оздоровчі заклади та бази відпочинку Одеси і області відвідає на 5575 дітей більше, ніж у минулому році. Відпочинок та оздоровлення дітей буде проходити за рахунок коштів місцевих бюджетів, профспілок, Фонду соціального страхування і позабюджетних коштів. Проведена робота з уточнення кількості дитячих оздоровчих закладів, які працюватимуть протягом оздоровчої компанії. Планується, що це буде близько 840 установ з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів, 128 дитячих установ праці та відпочинку, 5 наметових містечок. Також очікується, що буде працювати 55 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку з цілодобовим перебуванням дітей»,  - пояснив  Андрій Яцеленко.

Загалом на організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2012 року  з обласного бюджету виділено більше 13 670 тисяч гривень. А з бюджетів всіх рівнів планується залучити до проведення оздоровчої кампанії 2012 року кошти у сумі  45  493, 2 тисяч гривень.

 

версія для друку