українська російська англійська
В Одесі морська вода відповідає всім нормам
15.05.2012 | 10:16
Одеська ОДА

Стан морської води в рекреаційних зонах Одеської області відповідає  всім нормативним вимогам. Про це, звітуючи про готовність дитячих оздоровчих закладів до роботи в оздоровчий сезон, розповіла головний державний санітарний лікар Одеської області Любов Засипка.

Вона зазначила, що  державна санітарно-епідеміологічна служба інтенсивно контролює стан навколишнього середовища. Зокрема, з квітня проводиться моніторинг стану морської води в рекреаційних зонах міста Одеси, Білгород-Дністровського, Кілійського, Комінтернівського, Татарбунарського та Овідіопольського районів. «За результатами перевірок всі 110 проб, досліджених на показники епідбезпечності, відповідають нормативним вимогам», - зазначила Любов Засипка.

За її словами, плановим терміном відкриття багатьох дитячих оздоровчих закладів є перша декада червня. Однак, в окремих оздоровчих закладах області оздоровлення дітей вже розпочато. Так, з 2 травня прийняв на відпочинок близько 450 дітей-чорнобильців пансіонат для дорослих «Патрія» в смт Сергіївка. До 18 травня продовжується оздоровча зміна в Українському дитячому центрі «Молода гвардія», де зараз відпочивають 800 дітей.

В той же час ще не вирішено питання відкриття дитячих оздоровчих закладів в рекреаційній зоні с. Приморське Кілійського району, де на сьогоднішній  день припинене централізоване водопостачання від сільського водопроводу у зв’язку з відсутністю знезараження питної води. «Тут проводяться ремонтні роботи, проте введення в експлуатацію очисних споруд до початку оздоровчого сезону викликає сумніви», - сказала головний державний санітарний лікар Одеської області.

Як зазначила перший заступник голови обласної державної адміністрації  Наталія Чегодар, найближчим часом буде сформована робоча комісія, яка займеться вирішенням всіх проблемних питань, пов’язаних з організацією дитячого відпочинку в Одеській області, та озвучених під час апаратної наради.

 

версія для друку