українська російська англійська
Київська влада знижує орендну плату для творчих майстерень та спортивних закладів
15.05.2012 | 11:28
Київська МДА

Київська міська державна адміністрація підготувала проект рішення Київради, яке знижує орендну плату за користування муніципальними приміщеннями для спортивних закладів та членів національних творчих спілок. Зараз документ знаходиться на розгляді депутатів та проходить процедуру узгоджень для винесення на найближчу сесію Київради.

«Створення сприятливих умов для розвитку спорту та художньої творчості – є одними із пріоритетів діяльності київської влади, – зазначив заступник голови КМДА Олександр Пузанов. – Тому за дорученням Олександра Попова було розроблено зміни до Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва. Ці зміни в межах компетенції міської влади дозволяють створити належні економічні умови для розвитку спорту та мистецтва у столиці».

Згідно із проектом рішення орендна плата за 1 кв. м. площі для муніципальних приміщень менше 50 кв. м., що їх використовують для розміщення творчих майстерень художників, скульпторів, народних майстрів, інших членів національних творчих спілок, становитиме лише 1 грн.

Якщо площа майстерні перевищує 50 кв. м., орендна плата складатиме 4% від орендної ставки (коефіцієнту, що зазначений у Положенні про оренду майна територіальної громади міста Києва).

Орендну плату за користування нерухомістю, яка використовуються для розміщення фізкультурно-спортивних закладів, буде зафіксовано на рівні 3% від орендної ставки.

версія для друку