українська російська англійська
Фінінспектори Івано-Франківщини за 4 місяці відшкодували майже 17 млн. грн.
15.05.2012 | 12:23
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області за січень – квітень 2012 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на загальну суму 16,7 млн. грн. З них за порушеннями, виявленими у попередніх роках, – на суму понад 3,3 млн. грн.

Найбільшу суму відшкодувань (понад 9,6 млн. грн.) забезпечено за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Ворохтянське лісове господарство». Зокрема, донараховано та виплачено заробітну плату, відшкодовано зайві виплати, пов’язані із завищенням вартості придбаних товарів, безпідставні витрати на благодійну допомогу, повернуто майно, відчужене лісгоспом на користь інших суб’єктів господарювання всупереч законодавству.

Крім того, за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності ДП «Вигодське лісове господарство» забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже 124 тис. грн. Зокрема, держлісгосп здійснив претензійно-позовну роботу, відповідно підприємство додатково отримало доходу від реалізованої за заниженими цінами лісопродукції на загальну суму майже 113 тис. грн. Відшкодовано також завищену вартість сувенірної продукції та сплачено кошти до державного бюджету за нестачу деревини.

 

версія для друку