українська російська англійська
У Чернігові відкрився Міжрегіональний Музейний форум
15.05.2012 | 14:50
Чернігівська ОДА

15 травня в приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка відкрився Міжрегіональний Музейний форум «Музеї у ХХІ столітті. Виклики часу. Шляхи модернізації».

   Форум зібрав фахівців для обміну досвідом, обговорення актуальних проблем та перспектив розвитку музейної справи. Зокрема, учасники музейного форуму обговорять питання щодо місця музеїв у стратегії розвитку гуманітарної сфери України; місця музеїв у розвитку туристичної сфери Чернігівщини; механізми співпраці музею і школи; інновації в роботі та нові форми популяризації музейних закладів; досвід будівництва і діяльність приватних музеїв тощо.

Вітаючи учасників форуму, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Віктор Тканко зазначив, що обласна державна адміністрація приділяє значну увагу підтримці та розвитку музейної галузі

Протягом п’яти останніх років одним з пріоритетних напрямків роботи облдержадміністрації було музейне будівництво, збереження і розвиток музейної мережі. Прикладом масштабних інвестиційних проектів в області є розбудова об’єктів Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут», музейно-меморіального комплексу партизанської слави «Лісоград», історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч».

Користуючись нагодою, що форум проходить напередодні Міжнародного дня музеїв, Віктор Тканко привітав присутніх з професійним святом, побажав успіхів у справі збереження духовних скарбів українського народу та вручив відзнаки облдержадміністрації кращим працівникам музейної справи.

У рамках форуму між головним управлінням культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації та управлінням освіти і науки облдержадміністрації було підписано угоду про співпрацю.

 

версія для друку