українська російська англійська
На Запоріжжі створено виїзну комісію для актуалізації даних вкладників
15.05.2012 | 15:10
Запорізька ОДА

Про це повідомив  заступник голови  Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Гамов під час брифінгу з питань  реалізації соціальних ініціатив Президента України, зокрема, організації процесу виплати компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.

Як повідомив Андрій Гамов, в області завершено персоніфікацію даних вкладників, які мають право на отримання компенсації у поточному році, їх кількість складає 258 455 осіб. Станом на 15.05.2012 актуалізували свої дані 27 578 вкладників, ще 77 тисяч записалися на проходження цієї процедури.

Найскладніше цей процес проходить у сільській місцевості, де багато вкладників – люди похилого віку, а доступ до Інтернету та телефонного зв’язку є обмеженим. Для того щоб максимально спростити процедури актуалізації даних та отримання коштів для жителів сіл, в області  створено виїзну комісію, до складу якої входять фахівці Ощадбанку. Члени комісії раз на тиждень виїжджають на територію сільських рад, де особисто проводять актуалізацію даних тих вкладників, які з різних причин не пройшли цю процедуру за телефонами чи через Інтернет-сайт.

Крім того, для тих вкладників, які самостійно не в змозі звернутися до банківської установи, передбачена можливість отримати  гроші  за довіреністю,  завіреною в житлово-експлуатаційній конторі, у головного лікаря,  керівника підприємства чи в сільраді.

- Загалом відділення Ощадбанку України в Запорізькій області готові розпочати перші виплати компенсації з першого червня. З цього часу  вони переходять на шестиденний графік роботи – тричі на тиждень працівники банку здійснюватимуть актуалізацію даних вкладників, а інші три дні – виплати, - повідомив заступник голови облдержадміністрації.

 

 

 

версія для друку