українська російська англійська
Вуз з підготовки IT-спеціалістів відзначено урядовою грамотою
15.05.2012 | 14:53
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко взяв участь в урочистостях з нагоди святкування 55-ї річниці з Дня створення Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

«Сьогодні – свято унікального навчального закладу. В Україні є десятки вузів, які готують фахівців у сфері ІКТ, але тільки у вашому університеті всі напрямки та навіть нюанси інформатизації поєднані у єдиний комплекс», - зазначив Володимир Семиноженко у своєму вітальному слові. Він також підкреслив, що сьогодні інформаційно-комунікаційні технології починають відігравати визначальну роль у створенні сучасної демократичної успішної держави. Тому навчання студентів та проведення наукових досліджень у сфері ІКТ є пріоритетом для уряду України.

Голова Держінформнауки вручив ректору Володимиру Кривуці почесну грамоту Кабінету Міністрів України, якою відзначено трудовий колектив Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за значний внесок у розвиток освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційно-телекомунікаційних систем та захисту інформації.

 

 

версія для друку