українська російська англійська
Медзаклади Києва співпрацюватимуть на час Євро з іноземними страховиками
15.05.2012 | 17:10
Київська МДА

Усі медичні заклади Києва мають досвід роботи з іноземними та вітчизняними страховими компаніями. Тож під час ЄВРО 2012 надання медпослуг іноземним гостям міста здійснюватиметься відповідно до їхніх страхових полісів.

«Під час проведення у Києві на стадіоні НСК «Олімпійський» тестового товариського матчу між збірними командами України та Німеччини нашими лікувально-профілактичними закладами, які будуть безпосередньо задіяні для обслуговування вболівальників, була відпрацьована схема взаємодії з ООО «Асістанський центр «Елй.Сі.Асістанс». Саме зазначеною організацією розроблена та впроваджена «Процедура обслуговування іноземних громадян, які тимчасово перебувають на території України», – поінформувала заступник начальника головного управління охорони здоров’я Алла Арешкович.

Вона також розповіла, що під час проведення чемпіонату у Києві буде виділена спеціальна гаряча лінія для гостей міста, які потребуватимуть медичної допомоги. Номер телефонної лінії буде оприлюднено протягом травня та розміщено на офіційному сайті МОЗ України, КМДА, ГУОЗ та внесено до Медичного довідника Приймаючого міста.

Нагадаємо, відповідно до медичної концепції Приймаючого міста Києва невідкладну медичну допомогу учасникам та вболівальникам

Євро-2012 надаватимуть 6 основних та 15 резервних лікарень міста, загальною кількістю 3 тис. 800 ліжок.

З них три базових заклади: Олександрівська клінічна лікарня, у полі відповідальності якої – офіційна фан-зона; Київська міська клінічна лікарня №12, яка обслуговуватиме вболівальників зі стадіону;  Київська міська клінічна лікарня №17, яка надаватиме допомогу пацієнтам із політравмою.

Крім того, іноземців також обслуговуватиме Головний військовий клінічний госпіталь, а Клінічна лікарня «Феофанія» та клініка «Борис» надаватимуть медичну допомогу представникам УЄФА, футбольним гравцям, рефері та VIP-гостям.

Усі визначені лікарні (окрім лікарні «Феофанія») розташовані в 3-5 кілометровій зоні від центру міста.

Інші медзаклади столиці працюватимуть у звичайному режимі.  

 

версія для друку