українська російська англійська
У Криму створили Республіканську тристоронню соціально-економічну раду
15.05.2012 | 17:40
Рада міністрів АРК

У Криму створена Республіканська тристороння соціально-економічна рада. Таке рішення ухвалене на засіданні Ради міністрів АРК 15 травня.

Рада є постійно діючим дорадчим, консультативним і погоджувальною органом, завдання якого полягає в організації та координації роботи влади, профспілок та роботодавців для забезпечення соціального діалогу в Криму.

Рада буде аналізувати стан економічного і соціального розвитку Криму, надавати органам виконавчої влади рекомендації щодо його оптимізації, налагоджувати механізми системної взаємодії між сторонами соціального діалогу. Рада також має право вносити рекомендації по оплаті праці працівників, забезпеченню гідних умов праці на підприємствах і в установах Криму.

Крім того, орган має право брати участь у формуванні республіканського бюджету, вносити пропозиції щодо фінансування цільових програм, соціальних виплат, сприяти врегулюванню колективних трудових спорів, організовувати науково-практичні конференції, семінари з розвитку соціального діалогу та ін..

Засідання ради пропонується проводити 1 раз на півріччя. До її складу увійшли по 12 делегованих представників від профспілкових організацій, організацій роботодавців та органів виконавчої влади Криму. Всі 36 членів ради виконують свої обов'язки на громадських засадах. Термін повноважень членів ради становить шість років.

Головою ради обрано Перший заступник Голови Ради міністрів Криму Павло Бурлаков. Голова обирається строком на один рік почергово від представників кожної із сторін.

версія для друку