українська російська англійська
На популяризацію туризму Криму направлять 3,6 млн. грн.
15.05.2012 | 17:50
Рада міністрів АРК

Рада міністрів Криму схвалила порядок використання коштів республіканського бюджету на 2012 рік на заходи в сфері курортів і туризму. Відповідний проект постанови затверджено на засіданні кримського уряду 15 травня.

Так, згідно з документом, із загальної суми коштів понад 3,6 млн. грн. пропонується направити на популяризацію кримського курорту та продовження курортного сезону. Зокрема, ці кошти спрямують на участь Криму в спеціалізованих туристичних виставках, ярмарках, біржах, фестивалях та інших міжнародних заходах, на проведення Днів Криму в регіонах України та зарубіжжя, а також на проведення рекламних турів для представників турбізнесу, промислових підприємств і профспілок, ЗМІ , лікарів з України та зарубіжжя і т.д.

Також заплановані витрати в обсязі 650 тис. грн. на впровадження науково обґрунтованої системи регулювання, спрямованої на розвиток санаторно-курортного і туристського сектора економіки. Зокрема, мова йде про розробку нових стандартів туристичного, готельного та екскурсійного обслуговування, санаторно-курортного лікування та реабілітації, методик СПА-технологій; про проведення інвентаризації та паспортизації об'єктів турмаршрутів; розробці та ведення реєстру пляжів; розробці техніко-економічного обґрунтування використання плато гори Ай-Петрі для розвитку зимових видів спорту з проведенням кліматологічних і природоохоронних досліджень.

Крім того, на розвиток інфраструктури буде спрямовано 340,2 тис. грн.; на погашення кредиторської заборгованості за 2011 рік 252,1 тис. грн.; на підвищення рівня професійної підготовки кадрів галузі - 200 тис. грн.

У цілому на заходи в сфері курортів і туризму передбачено 5 млн. грн.

версія для друку