українська російська англійська
З 28 травня у Каховці запрацюють пришкільні табори
15.05.2012 | 18:40
Херсонська ОДА

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку з 28 травня  на території міста будуть відкриті 11 пришкільних таборів з денним перебуванням та дворазовим харчуванням за рахунок коштів міського бюджету. Тривалість зміни під час літнього оздоровлення - 14 діб.  На організацію пришкільних таборів міський бюджет Каховки  цього року виділив майже 274 тис.  грн., у минулому році - 205 тис. грн.

У місті Каховці проживає 3427 дітей шкільного віку. Охоплені літнім  відпочинком будуть, у першу чергу, учні з соціально-незахищених сімей різних вікових категорій,  які потребують надзвичайної, окремої соціальної уваги, а саме: 28 дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 173 дитини з малозабезпечених та багатодітних сімей, 17 дітей - інвалідів, 12 дітей, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи; 101 дитина, що перебуває на диспансерному обліку та 868 талановитих і обдарованих дітей.

У всіх пришкільних дитячих таборах будуть створені належні умови для відпочинку та оздоровлення дітей. Табори працюватимуть при повному забезпеченні педагогічними та медичними працівниками. Протягом відпочинку 2012 року в дитячих оздоровчих закладах плануються виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно здоровчі та спортивні заходи, які будуть направлені на залучення молоді до здорового способу життя.

версія для друку