українська російська англійська
На Сумщині соціальною роботою займатимуться 334 додаткових фахівці
15.05.2012 | 18:50
Сумська ОДА

З 1 червня поточного року в міських та районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді регіону вводяться додаткові 334 штатні одиниці фахівців із соціальної роботи. На введення зазначених посад передбачена додаткова дотація місцевим бюджетам. Її розподіл між районами та містами області здійснювався із розрахунку 1 фахівець із соціальної роботи у сільській місцевості з населенням до 1500 осіб та 1 фахівець із соціальної роботи – до 3000 осіб міського населення, повідомила директор Сумського  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Шевченко.

Вона переконана, що введення посад фахівців із соціальної роботи  дозволить перейти до більш конкретної адресної допомоги та надання соціальних послуг, які відповідають потребам конкретної людини, допоможуть вирішувати наболілі питання безпосередньо на місцях.       

«Одним із головних напрямків роботи нових працівників стане виявлення, оцінка потреб, здійснення комплексного соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх подолати», – пояснила Тетяна Шевченко.

За її словами, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області протягом першого кварталу поточного року виявлено 385 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 181 з них – перебуває під соціальним супроводом. Протягом 2011 року в області було виявлено 887 сімей, які належать до цієї категорії, 394 з них було охоплено соціальним супроводом.

«Кінцева мета ініціатив Глави держави – перехід до більш  сучасної та комплексної моделі соціального забезпечення і захисту громадян, створення умов для добробуту сімей, які сьогодні є соціально

вразливими», – підсумував заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.

 

версія для друку